DE  auf DeutschO nas  |  Kontakt  

Uchwyty i poręcze łazienkowe dla niepełnosprawnych

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się produkcją różnego rodzaju akcesoriów łazienkowych dla osób niepełnosprawnych. Wszelkie oferowane produkty są tworzone z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. To, co nas wyróżnia to przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo. Akcesoria łazienkowe posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty, które są gwarancją najwyższej jakości wykonania oraz bezpieczeństwa dla seniorów.

Sprawdź także uchwyty prysznicowe dla niepełnosprawnych, uchwyt uchylny do WC


Uchwyty malowane proszkowo średnica - ø 25 mm
 

Uchwyty łazienkowe proste
- malowane proszkowo fi 25 mm


(kliknij by zobaczyć szczegóły)
 
Uchwyty malowane proszkowo średnica - ø 32 mm
 

Uchwyty łazienkowe proste
- malowane proszkowo fi 32 mm


(kliknij by zobaczyć szczegóły)
 
Uchwyty malowane proszkowo z maskownicami średnica - ø 32 mm
 

Uchwyty łazienkowe proste
- malowane proszkowo z maskownicami fi 32 mm


(kliknij by zobaczyć szczegóły)
 
Uchwyty stal nierdzewna średnica - ø 25 mm
 

Uchwyty łazienkowe proste
- stal nierdzewna fi 25 mm


(kliknij by zobaczyć szczegóły)
 
Uchwyty stal nierdzewna średnica - ø 32 mm
 

Uchwyty łazienkowe proste
- stal nierdzewna fi 32 mm


(kliknij by zobaczyć szczegóły)

Uchwyty dla niepełnosprawnych - producent

W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi uchwyty dla niepełnosprawnych. Mogą być one montowane wewnątrz kabiny prysznicowej lub też w pobliżu sedesu. Dzięki poręczom osoba z problemami w utrzymaniu równowagi może w bezpieczny sposób korzystać z toalety bez ryzyka przewrócenia lub poślizgnięcia się. Oferowane uchwyty łazienkowe są dostępne w kilku wariantach rozmiarowych i rodzajowych, co powoduje, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb.

Poręcze łazienkowe dla niepełnosprawnych charakteryzują się bardzo prostym i szybkim montażem na kołki. Powoduje to, że żadna z osób nie będzie miała problemu z ich instalacją w wybranym przez siebie miejscu.

Najwyższa jakość wykonania produktów

Znajdujące się w ofercie naszej firmy uchwyty dla niepełnosprawnych są wykonane z różnych materiałów. Oferujemy bowiem akcesoria ze stali nierdzewnej (1.4301), a także ze stali węglowej (DC01). Produkty ze stali węglowej zostały pomalowane proszkowo, co w odpowiedni sposób zabezpiecza je przed korozją oraz przed innymi oznakami zużycia.

Dostarczane przez nas akcesoria łazienkowe dla niepełnosprawnych mogą być montowane nie tylko w naszych prywatnych łazienkach, ale również w toaletach w szpitalach, hotelach, szkołach oraz domach opieki. Produkty w znakomity sposób podnoszą bezpieczeństwo codziennego korzystania z toalety. Sprawdzą się zarówno w tych małych, jak i bardzo dużych łazienkach. Wybrane akcesoria posiadają specjalne maskownice, których zadaniem jest ukrycie miejsc montażu uchwytów do ściany. W znakomity sposób poprawia to wygląd całej łazienki.

Akcesoria łazienkowe - sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja firmy powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania akcesoriów. Nie czekaj i już teraz zadbaj o komfort i bezpieczeństwo osób starszych w swojej łazience!