DE  auf DeutschO nas  |  Kontakt  

Lustra łazienkowe uchylne

Podstawowym wyposażeniem łazienek i ubikacji, zarówno tych prywatnych, jak i publicznych, są lustra. Umożliwiają one troskę o higienę i estetyczny wygląd, a także codzienną pielęgnację. To, jak są dobrane oraz rozmieszczone, wpływa na swobodę korzystania. W przypadku seniorów czy osób poruszających się na wózkach inwalidzkich często bywa to utrudnione. Istnieje mimo wszystko sposób, by zagwarantować im należyty komfort w dostępie do tego typu udogodnienia. Wsparcie w tym zakresie stanowią lustra łazienkowe uchylne.

W trosce o należyty komfort - lustra łazienkowe uchylne

Rozwiązanie w postaci uchylnego lustra stosuje się najczęściej w domach osób starszych lub schorowanych, które nie są w stanie samodzielnie utrzymać pozycji stojącej oraz w placówkach medycznych, gdzie na co dzień przebywają osoby z różnego rodzaju ograniczeniami ruchowymi. Zaletą tego typu konstrukcji jest fakt, że można z niej korzystać również siedząc. Co więcej, lustra łazienkowe uchylne wykonuje się z wysokiej jakości odpornych na zniszczenia materiałów, jak na przykład stal nierdzewna lub innych tworzyw zabezpieczonych malowaniem proszkowym, dzięki czemu na długo zachowują trwałość oraz estetyczny wygląd.

Lustra uchylne malowane proszkowo - ø 25 mm
 
Corrado Kielce, uchwyty łazienkowe, krzesełka prysznicowe, siedziska wannowe, lustra uchylne, meble medyczne

Lustra uchylne w pełnej ramie
- malowane proszkowo fi 25 mm


(kliknij by zobaczyć szczegóły)
 
Lustra uchylne stal nierdzewna - ø 25 mm
 
Corrado Kielce, uchwyty łazienkowe, porêcze dla niepełnosprawnych, krzesełka prysznicowe, siedziska wannowe, lustra uchylne, meble medyczne

Lustra uchylne w pełnej ramie
- stal nierdzewna fi 25 mm


(kliknij by zobaczyć szczegóły)